1068384
Victor Vasarely
(1908-1997)
250 med blyerts
250 med blyerts

VICTOR VASARELY, färgserigrafi, signerad Vasarely och numrerad 195/250 med blyerts.

Geometrisk komposition. Bildmått 49 x 65 cm.

Ej examinerad ur ram. Svagt gulnad.

Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
2 401
224
248
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (18 bud)
8
16 aug 2018 20:38
2 401 SEK
16 aug 2018 17:13
2 201 SEK
11 aug 2018 12:56
2 001 SEK
11 aug 2018 12:56
1 905 SEK
11 aug 2018 8:59
1 805 SEK