1070480
Karel Appel
(1921-2006)
Karel appel, färglitografi, signerad och daterad 68, e.a

KAREL APPEL, färglitografi, signerad och daterad 68, e.a

Bildstlk 37x55 cm

Ej examinerad ur ram.

Slutpris
3 100
290
321
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (17 bud)
9
20 aug 2018 17:41
3 100 SEK
10
20 aug 2018 17:40
2 900 SEK
9
20 aug 2018 17:23
2 700 SEK
8
20 aug 2018 16:03
2 500 SEK
20 aug 2018 16:03
2 400 SEK