1071443
Pierre Alechinsky
(Född 1927)
125
125
125

PIERRE ALECHINSKY, färglitografi/gravyr, signerad och daterad -78, numrerad 26/125.

"Herbes potagères". Bildstorlek 65 x 38 cm.

Ej examinerad ur ram. Slitage. Fläckar.

Slutpris
2 900
272
300
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (17 bud)
21 aug 2018 14:09
2 900 SEK
21 aug 2018 13:55
2 700 SEK
10
21 aug 2018 13:31
2 500 SEK
9
20 aug 2018 14:15
2 300 SEK
8
20 aug 2018 14:15
2 100 SEK