1071763
Pierre Tal-Coat
(1905-1985)
Pierre tal coat, färglitografi, signerad i trycket, ur derrière le miroir nr 250 1982

PIERRE TAL-COAT, färglitografi, signerad i trycket, ur Derrière le Miroir nr 250 1982

Bladstorlek 38 x 28 cm.

Ej examinerad ur ram.

Maria Granfeldt
Maria Granfeldt
Chef inlämning Malmö
+46 (0)707 77 08 07

Slutpris
400
37
41
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (3 bud)
9 sep 2018 18:31
400 SEK
9 sep 2018 7:13
350 SEK
8 sep 2018 21:26
300 SEK