1071845
Joan Miró
(1893-1983)

JOAN MIRÓ, färglitografi, signerad i trycket, ur Ceramiques.

Bladstorlek 27,5 x 56 cm.

Ej examinerad ur ram. Sedvanligt mittveck.

Cramer 183

Maria Granfeldt
Maria Granfeldt
Chef inlämning Malmö
+46 (0)707 77 08 07

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
1 700
159
177
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (3 bud)
8 sep 2018 21:37
1 700 SEK
5 sep 2018 7:28
1 600 SEK
31 aug 2018 16:08
1 500 SEK