1072051
Max Papart
(1911-1994)
100
100

MAX PAPART, färglitografi, signerad och numrerad 42/100

50 x 50 cm

Ej examinerad ur ram.

Christopher Stålhandske
Christopher Stålhandske
Specialist mattor, textilier och Islamiskt konsthantverk
+46 (0)708 19 12 58

Slutpris
1 500
141
156
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (8 bud)
7 sep 2018 18:27
1 500 SEK
7 sep 2018 18:27
1 400 SEK
7 sep 2018 18:26
1 300 SEK
7 sep 2018 18:26
1 200 SEK
7 sep 2018 17:38
1 000 SEK