1073131
Heikki Arppo
(Född 1949)
99
99
99
99

HEIKKI ARPPO, linje-etsning och akvatint, signerad och daterad -86, numrerad 63/99.

"Projektio" (Projektion). Plåtstorlek 25 x 43,5 cm.

Mjuka hanteringsveck. Ej examinerad ur ram.

Anja Lehtovuori
Anja Lehtovuori

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
220
2 360
244
Utropspris
150 EUR
Budhistorik (29 bud)
20 aug 2018 18:25
220 EUR
20 aug 2018 15:17
200 EUR
20 aug 2018 15:17
200 EUR
20 aug 2018 15:17
190 EUR
20 aug 2018 15:17
180 EUR