1073326
Carl Fredrik Reuterswärd
(1934-2016)
100 med blyerts
100 med blyerts

CARL FREDRIK REUTERSWÄRD, litografi, signerad Reuterswärd och numrerad 45/100 med blyerts.

"Non Violence". Bladstorlek 75 x 108,5 cm.

Ej examinerad ur ram. Mjuka hanteringsveck. Helhetsintrycket är gott.

Pedro Westerdahl
Pedro Westerdahl
Specialist klassisk konst 1800/1900-tal
+46 (0)8 614 08 05

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
10 200
955
1 055
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (60 bud)
17
20 aug 2018 15:47
10 200 SEK
14
20 aug 2018 15:47
10 000 SEK
17
20 aug 2018 15:47
9 800 SEK
14
20 aug 2018 15:47
9 600 SEK
17
20 aug 2018 15:46
9 400 SEK