1074159
Olle Baertling
(1911-1981)
120 med kulspetspenna
120 med kulspetspenna
120 med kulspetspenna
120 med kulspetspenna
120 med kulspetspenna
120 med kulspetspenna
120 med kulspetspenna

OLLE BAERTLING, färgserigrafi, signerad Baertling, daterad 1959-73 och numrerad 8/120 med kulspetspenna.

"Irux", 1973. Bildmått 44 x 85 cm.

Ej examinerad ur ram. Gulnad. Skador.

Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
15 500
1 451
1 603
Utropspris
10 000 SEK
Budhistorik (25 bud)
10
18 aug 2018 20:13
15 500 SEK
11
18 aug 2018 20:13
15 000 SEK
10
18 aug 2018 20:13
15 000 SEK
11
18 aug 2018 20:12
14 200 SEK
9
18 aug 2018 20:12
13 700 SEK