1074645
Linn Fernström
(Född 1974)
350
350

LINN FERNSTRÖM, litografi, signerad och numrerad 15/350.

"Omhålla". Bladstorlek ca 58,5 x 86,5 cm.

Ej examinerad ur ram.

Slutpris
5 400
504
558
Utropspris
6 000 SEK
Budhistorik (10 bud)
8
23 aug 2018 14:42
5 400 SEK
23 aug 2018 13:00
5 200 SEK
23 aug 2018 13:00
5 000 SEK
23 aug 2018 13:00
5 000 SEK
20 aug 2018 20:43
4 800 SEK