1074982
Salvador Dalí
(1904-1989)
395
395

SALVADOR DALÍ, färglitografi och etsning, signerad och numrerad 259/395.

"Les délices petits martyrs", ur "Les diners de Gala". Ca 48 x 57 cm.

Inga synliga skador. Ej examinerad ur ram.

Slutpris
4 200
394
437
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (10 bud)
8 sep 2018 17:28
4 200 SEK
8 sep 2018 15:44
4 000 SEK
8 sep 2018 15:43
3 800 SEK
8 sep 2018 15:43
3 600 SEK
8 sep 2018 3:30
3 400 SEK