1075002
Salvador Dalí
(1904-1989)
100
100

SALVADOR DALÍ, etsning, signerad och numrerad 1/100.

"Le tournoi de Galore" ur serien "La quête du Graal". Bildens mått ca 39 x 26 cm.

Mindre fläckar. Ej examinerad ur ram.

Slutpris
1 500
140
155
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (18 bud)
25 aug 2018 7:16
1 500 SEK
25 aug 2018 7:16
1 400 SEK
24 aug 2018 14:36
1 300 SEK
24 aug 2018 11:19
1 200 SEK
24 aug 2018 11:19
1 101 SEK