1075503
Oscar Reutersvärd
(1915-2002)
Oscar reutersvÄrd, färglitografier, 4 st, signerade och numrerade

OSCAR REUTERSVÄRD, färglitografier, 4 st, signerade och numrerade.

Kompositioner. Numrerade 68/100, 21/100, 73/100 och 69/100. Bildernas mått 31 x 23 cm.

Inga synliga skador. Ej examinerade ur ram.

Slutpris
1 800
169
186
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (22 bud)
21 aug 2018 22:05
1 800 SEK
21 aug 2018 22:05
1 750 SEK
21 aug 2018 22:03
1 700 SEK
21 aug 2018 21:53
1 600 SEK
21 aug 2018 21:53
1 500 SEK