1075542
Axel Olson
(1899-1986)
360
360
360
360

AXEL OLSON, färglitografier, 2 st, stämpelsignerade och numrerade 154/360 resp 188/360.

Bladstorlek 59 x 46 cm.

Oramade.

Maria Granfeldt
Maria Granfeldt
Chef inlämning Malmö
+46 (0)707 77 08 07

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
2 400
224
248
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (14 bud)
17 aug 2018 20:38
2 400 SEK
17 aug 2018 20:35
2 200 SEK
17 aug 2018 20:35
2 050 SEK
17 aug 2018 20:34
2 000 SEK
17 aug 2018 20:34
1 900 SEK