1075888
Rune Jansson
(1918-2014)
Rune jansson, olja på duk, signerad rune jansson och daterad  73

RUNE JANSSON, olja på duk, signerad Rune Jansson och daterad -73.

Kutslandskap. 21 x 30,5 cm.

Liten dukskada i minnelen. Mindre tryckskada längs högra kanten.

Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Slutpris
1 600
150
165
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (10 bud)
5 sep 2018 19:34
1 600 SEK
8
5 sep 2018 17:24
1 500 SEK
5 sep 2018 11:18
850 SEK
4 sep 2018 17:08
800 SEK
4 sep 2018 7:46
750 SEK