1075978
Yrjö Edelmann
(1941-2016)
YrjÖ edelmann, färglitografi, signerad

YRJÖ EDELMANN, färglitografi, signerad

Paket 62 x 82. Oramad.

Obetydligt ytslitage.

Christopher Stålhandske
Christopher Stålhandske
Specialist mattor, textilier och Islamiskt konsthantverk
+46 (0)708 19 12 58

Slutpris
3 000
281
310
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (10 bud)
10 sep 2018 20:45
3 000 SEK
10 sep 2018 20:44
2 800 SEK
10 sep 2018 20:43
2 500 SEK
10 sep 2018 20:43
2 200 SEK
10 sep 2018 20:41
1 700 SEK