1076072
Bengt Lindström
(1925-2008)
75
75

BENGT LINDSTRÖM, färglitografi signerad och numrerad 43/75

Komposition, bildyta 63 x 44 cm

Färgerna bleknade. Ej examinerad ur ram.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
1 810
169
187
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (15 bud)
21 aug 2018 17:08
1 810 SEK
21 aug 2018 17:08
1 710 SEK
21 aug 2018 17:08
1 700 SEK
21 aug 2018 17:08
1 600 SEK
21 aug 2018 17:07
1 560 SEK