1076127
Pierre Olofsson
(1921-1996)
Pierre olofsson, färglitografi, signerad med dedikation

PIERRE OLOFSSON, färglitografi, signerad med dedikation.

Komposition. 15x13 cm.

Ej examinerad ur ram.

Slutpris
2 300
215
238
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (18 bud)
21 aug 2018 20:11
2 300 SEK
21 aug 2018 20:11
2 100 SEK
21 aug 2018 20:10
1 901 SEK
21 aug 2018 20:10
1 801 SEK
21 aug 2018 15:03
1 301 SEK