1076128
Pierre Olofsson
(1921-1996)
Pierre olofsson, färglitografi, signerad med dedikation, epreuve   d´artiste

PIERRE OLOFSSON, färglitografi, signerad med dedikation, epreuve d´artiste

Bildstlk ca 41x32 cm.

Ej examinerad ur ram.

Slutpris
2 300
214
238
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (25 bud)
9
21 aug 2018 18:22
2 300 SEK
21 aug 2018 18:22
2 150 SEK
21 aug 2018 17:58
2 000 SEK
8
20 aug 2018 7:34
1 900 SEK
20 aug 2018 7:34
1 850 SEK