1076942
rolf pettersson
Rolf pettersson, olja på duk signerad och daterad 74

ROLF PETTERSSON, olja på duk signerad och daterad 74

Svart hund och spelkort, 47 x 55 cm

Obetydligt ytslitage.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
1 250
117
129
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (6 bud)
27 aug 2018 20:05
1 250 SEK
27 aug 2018 20:05
1 200 SEK
27 aug 2018 19:30
1 150 SEK
27 aug 2018 19:30
1 050 SEK
26 aug 2018 22:33
350 SEK