1077160
Lena Cronqvist
(Född 1938)
170 med blyerts
170 med blyerts
170 med blyerts

LENA CRONQVIST, färglitografi, signerad Lena Cronqvist och numrerad 169/170 med blyerts.

Ur mappen: "August Strindberg, Ett Drömspel". Tryckt av Atelier Clot, Paris, utgiven av Edourd Weiss, Paris och Öivind Johansen, Oslo. 72,5 x 52,5 cm. Oramad.

Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Slutpris
800
75
83
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (11 bud)
8
9 sep 2018 15:10
800 SEK
9 sep 2018 14:31
750 SEK
9 sep 2018 14:25
700 SEK
9 sep 2018 13:56
650 SEK
8 sep 2018 21:48
600 SEK