1077288
Laila Pullinen
(1933-2015)
15
15
15
15

LAILA PULLINEN, litografi, signerad, daterad -93, numrerad 8/15.

Liggande naken. Bildstorlek 68x100 cm.

Ej examinerad ur ram.

251
2 681
277
Utropspris
500 EUR
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (6 bud)
23 aug 2018 17:00
251 EUR
21 aug 2018 22:11
200 EUR
19 aug 2018 3:04
131 EUR
17 aug 2018 6:09
121 EUR
17 aug 2018 0:49
111 EUR