1077673
UTSTÄLLNINGSAFFISCH, Andy Warhol, Art Now Gallery, 1900-talets sista kvartal.

Mechanical Terrier, affischens mått 83 x 65 cm.

Åldersrelaterat slitage. Ej examinerad ur ram.

Slutpris
1 700
158
176
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (25 bud)
8
25 aug 2018 19:16
1 700 SEK
25 aug 2018 19:16
1 600 SEK
8
25 aug 2018 19:16
1 600 SEK
25 aug 2018 19:16
1 500 SEK
8
25 aug 2018 19:16
1 400 SEK