1077851
Arvi Mäenpää
(1899-1976)
Arvi mÄenpÄÄ, blandteknik, signerad och daterad  21

ARVI MÄENPÄÄ, blandteknik, signerad och daterad -21.

Vintervy. Bildstorlek 23,5 x 30 cm.

Smärre slitage. Mjuka veck. Ej examinerad ur ram.

Anja Lehtovuori
Anja Lehtovuori

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
30
320
33
Utropspris
150 EUR
Budhistorik (1 bud)
25 aug 2018 19:21
30 EUR