1077937
Cecilia Edefalk
(Född 1954)
150
150

CECILIA EDEFALK, etsning, signerad och numrerad 55/150.

Komposition. Oramad. Bladets mått 58 x 43 cm.

Sedvanligt ytslitage. Smärre hanteringsveck.

Slutpris
1 720
161
179
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (5 bud)
4 sep 2018 16:07
1 720 SEK
4 sep 2018 16:07
1 620 SEK
4 sep 2018 16:07
1 600 SEK
31 aug 2018 23:25
1 500 SEK
29 aug 2018 18:52
550 SEK