1078128
Salvador Dalí
(1904-1989)
L
L
L

SALVADOR DALÍ, litografier, 2 st, signerade och numrerade XLVIII/L.

Ur "Les Songes Drôlatiques de Pantagruel". Oramade. Bladens mått 76 x 54 cm.

Sedvanligt slitage. En med fläck från gem. Smärre hanteringsveck i kant.

Slutpris
8 200
769
854
Utropspris
6 000 SEK
Budhistorik (16 bud)
6 sep 2018 21:51
8 200 SEK
6 sep 2018 21:51
8 000 SEK
6 sep 2018 14:25
6 700 SEK
5 sep 2018 22:14
6 500 SEK
5 sep 2018 22:13
6 300 SEK