1079086
William Sweetlove
(Född 1949)
300
300
300
300
300

WILLIAM SWEETLOVE, skuptur, plast, signerad och numrerad 68/300

"Small cloned penguin with waterbottle". Röd. Höjd 40 cm.

Märken.

Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Slutpris
3 400
318
352
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (18 bud)
5 sep 2018 14:16
3 400 SEK
9
4 sep 2018 12:02
3 200 SEK
8
4 sep 2018 12:01
3 000 SEK
9
4 sep 2018 12:01
3 000 SEK
8
31 aug 2018 15:22
2 800 SEK