1079161
Pierre Olofsson
(1921-1996)
210
210

PIERRE OLOFSSON, färglitografi, signerad och numrerad 166/210.

Komposition. Bildstorlek 44 x 54 cm.

Ej examinerad ur ram. Inga synliga skador.

Slutpris
1 500
140
155
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (3 bud)
11 sep 2018 14:10
1 500 SEK
10 sep 2018 14:45
1 110 SEK
5 sep 2018 8:22
1 000 SEK