1079618
Sixten Lundbohm
(1895-1982)
Sixten lundbohm, gouache, monogramsignerad och daterad 1968

SIXTEN LUNDBOHM, gouache, monogramsignerad och daterad 1968.

Stilleben med urna. I. 14 x 20 cm.

Ej examinerade ur ram.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0) 739 400 801

Slutpris
3 200
299
331
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (20 bud)
8
4 sep 2018 12:31
3 200 SEK
4 sep 2018 12:30
3 000 SEK
8
4 sep 2018 12:30
2 900 SEK
4 sep 2018 11:42
2 300 SEK
4 sep 2018 11:42
2 100 SEK