1081650
Lars Grönfelt
(1926-1982)
Lars grÖnfelt, olja på duk. signerad och daterad  73

LARS GRÖNFELT, olja på duk. Signerad och daterad -73.

64x80 cm.

Obetydligt ytslitage.

Johan Lundberg
Johan Lundberg
Värderare (föräldrarledig)
+46 (0)708 17 21 08

Slutpris
1 500
140
155
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (2 bud)
1 sep 2018 13:54
1 500 SEK
1 sep 2018 8:30
1 000 SEK