1081966
Helmut Mantel
(Född 1925)
Helmut mantel, olja på duk, signerad

HELMUT MANTEL, olja på duk, signerad

Segelbåtar. 67x110 cm

Claes Andersson
Claes Andersson
Värderare (föräldraledig)
+46(0)704-248703

Slutpris
9 300
870
962
Utropspris
6 000 SEK
Budhistorik (45 bud)
12
8 sep 2018 22:53
9 300 SEK
11
8 sep 2018 22:53
9 100 SEK
12
8 sep 2018 22:50
8 900 SEK
11
8 sep 2018 22:50
8 900 SEK
12
8 sep 2018 22:50
8 700 SEK