1082459
Cecilia Sikström
(Född 1962)
190
190

CECILIA SIKSTRÖM, färglitografi signerad och numrerad i blyerts 41/190.

Marlene Dietrich. Oramad, bladet 71,5 x 57 cm.

Lisa Mothander
Lisa Mothander
+46 (0)767 81 06 02

Slutpris
3 200
299
331
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (6 bud)
11 sep 2018 15:06
3 200 SEK
11 sep 2018 9:23
3 000 SEK
10 sep 2018 22:50
2 700 SEK
10 sep 2018 21:06
2 500 SEK
8 sep 2018 9:34
1 500 SEK