1082478
MAKODE LINDE, färglitografi, signerad Makode och numrerad med blyerts 12/35.
35
35

"Mix 6", tryckt och utgiven av Sibirien Lito, Stockholm. Oramad. Bladstorlek 64 x 85,5 cm.

Lisa Mothander
Lisa Mothander
+46 (0)767 81 06 02

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
4 800
450
500
Utropspris
6 000 SEK
Budhistorik (8 bud)
11 sep 2018 14:54
4 800 SEK
11 sep 2018 14:54
4 500 SEK
11 sep 2018 14:54
4 000 SEK
11 sep 2018 14:54
3 600 SEK
11 sep 2018 14:52
3 400 SEK