1083545
Lasse Åberg
(Född 1940)
Lasse Åberg, litografi, signerad, hc upplaga

LASSE ÅBERG, litografi, signerad, HC-upplaga

Musse Pigg. 63 x 46 cm

Ej examinerad ur ram.

Johanna Graflund
Johanna Graflund
Värderare, biträdande klockspecialist
+46(0)704-557104

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
800
75
83
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (11 bud)
10 sep 2018 13:28
800 SEK
9 sep 2018 21:08
750 SEK
9 sep 2018 21:08
750 SEK
6 sep 2018 15:24
700 SEK
6 sep 2018 15:24
650 SEK