1084707
KG Nilson
(Född 1942)
295, daterad 1997
295, daterad 1997

KG NILSON, färglitografi, signerad och numrerad 288/295, daterad 1997.

Komposition. 30 x 30 cm

Ej examinerad ur ram.

Maria Granfeldt
Maria Granfeldt
Chef inlämning Malmö
+46 (0)707 77 08 07

Slutpris
1 200
112
124
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (19 bud)
12 sep 2018 19:05
1 200 SEK
8
12 sep 2018 19:05
1 100 SEK
12 sep 2018 19:05
1 000 SEK
8
12 sep 2018 19:05
950 SEK
12 sep 2018 8:06
900 SEK