911185
Beverloo Corneille
(1922-2010)
Beverloo corneille, etsning, signerad och numrerad e.a, daterad '98

BEVERLOO CORNEILLE, etsning, signerad och numrerad E.A, daterad '98.

Kvinna i träd. Bladstorlek 89 x 65 cm.

Oramad. Mjuka hanteringsveck.

Maria Granfeldt
Maria Granfeldt
Chef inlämning Malmö
+46 (0)707 77 08 07

Slutpris
300
28
31
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (1 bud)
6 sep 2018 7:35
300 SEK