911258
Hans Hartung
(1904-1989)
100
100
100
100

HANS HARTUNG, etsning, signerad och numrerad 27/100.

Komposition. 38 x 54,5 cm.

Ej examinerad ur ram.

Maria Granfeldt
Maria Granfeldt
Chef inlämning Malmö
+46 (0)707 77 08 07

Slutpris
4 200
394
437
Utropspris
6 000 SEK
Budhistorik (6 bud)
7 sep 2018 17:16
4 200 SEK
6 sep 2018 19:08
4 000 SEK
5 sep 2018 20:57
3 621 SEK
2 sep 2018 21:16
3 421 SEK
1 sep 2018 8:25
2 500 SEK