949986
Serge Charchoune
(1888-1975)
75
75

SERGE CHARCHOUNE, färglitografi, signerad och numrerad 33/75.

Komposition. Bladstorlek 65 x 48 cm.

Oramat. Mjuka hanteringsveck.

Maria Granfeldt
Maria Granfeldt
Chef inlämning Malmö
+46 (0)707 77 08 07

Slutpris
1 400
131
146
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (7 bud)
6 sep 2018 23:19
1 400 SEK
6 sep 2018 23:19
1 300 SEK
6 sep 2018 20:50
1 200 SEK
6 sep 2018 20:50
1 100 SEK
6 sep 2018 18:39
1 000 SEK