950033
Jacob Dahlgren
(Född 1970)
Jacob dahlgren, färgetsning, signerad och numrerad e.a

JACOB DAHLGREN, färgetsning, signerad och numrerad e.a.

Komposition. 16,5 x 22 cm.

Oramat blad.

Maria Granfeldt
Maria Granfeldt
Chef inlämning Malmö
+46 (0)707 77 08 07

Slutpris
850
79
88
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (12 bud)
7 sep 2018 18:08
850 SEK
7 sep 2018 16:32
800 SEK
7 sep 2018 12:38
750 SEK
7 sep 2018 0:38
700 SEK
7 sep 2018 0:38
650 SEK