951415
Robert Lucander
(Född 1962)
50
50

ROBERT LUCANDER, färgetsning, signerad och numrerad 38/50.

Komposition med fingrar. C:a 60 x 41,5 cm.

Oramad. Mjuka hanteringsveck.

Maria Granfeldt
Maria Granfeldt
Chef inlämning Malmö
+46 (0)707 77 08 07

Slutpris
300
28
31
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (1 bud)
6 sep 2018 6:44
300 SEK