952111
Astrid Sylwan
(Född 1970)
35
35

ASTRID SYLWAN, färgetsning, signerad och numrerad 5/35.

"VIII". 46 x 37,5 cm.

Oramad.

Maria Granfeldt
Maria Granfeldt
Chef inlämning Malmö
+46 (0)707 77 08 07

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
2 800
263
291
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (9 bud)
6 sep 2018 22:13
2 800 SEK
6 sep 2018 22:13
2 600 SEK
6 sep 2018 22:12
2 400 SEK
6 sep 2018 22:12
2 200 SEK
6 sep 2018 21:34
2 000 SEK