26
260222
Agnes Cleve
(1876-1951)

"Röstrandsfabriken vid Karlbergsstrand"

Signerad A. Cleve och daterad -16. Duk 64 x 77 cm.

Utropspris:

125 000 - 150 000 SEK

13 089 - 15 707 EUR

Klubbat pris:
95 000 SEK