36
259785
Lars Boëthius
(1903-1968)

Vinter vid Karlbergsstrand

Signerad Boëthius och daterad 1928. Duk 60 x 73 cm.

Utropspris:

15 000 - 20 000 SEK

1 571 - 2 094 EUR

Klubbat pris:
10 000 SEK