37
223534
Hilding Linnqvist
(1891-1984)

Sommardag i parken

Signerad H.L. Akvarell 26 x 35 cm.

Utropspris:

18 000 - 20 000 SEK

1 885 - 2 094 EUR

Klubbat pris:
14 000 SEK
Proveniens

Inköpt direkt från konstnären 1968.

Kontakta specialist
Karin Aringer
Karin Aringer
Specialist fotografi och samtida konst
+46 (0)8 614 08 57