Prenumerera på vårt nyhetsbrev

246074
Ragnar Sandberg
(1902-1972)
Ragnar sandberg, sommarflanörer i göteborg.

Sommarflanörer i Göteborg

Signerad RS. Utförd på 1930-talet. Duk 63,5 x 72,5 cm.

Utropspris:

350 000 - 400 000 SEK

36 649 - 41 885 EUR

Klubbat pris:
440 000 SEK
Kontakta specialist
Karin Aringer
Karin Aringer
Specialist fotografi och samtida konst
+46 (0)8 614 08 57