50
237856
Ivan Ivarson
(1900-1939)

"Kvinna under träd"

Signerad Ivan Ivarson och daterad 1928. Duk 60 x 73 cm.

Utropspris:

200 000 - 300 000 SEK

20 942 - 31 414 EUR

Klubbat pris:
210 000 SEK
Kontakta specialist
Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0) 739 400 801