61A
263715
Albin Amelin
(1902-1975)

Forslandskap

Signerad Amelin. Duk 97 x 130 cm.

Utropspris:

100 000 - 130 000 SEK

10 471 - 13 613 EUR

Proveniens

Privatsamling, Stockholm.

Kontakta specialist
Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0) 739 400 801