82
246494
Hilding Linnqvist
(1891-1984)

Blommor i vas på stol

Signerad HL. Duk 81 x 54 cm.

Utropspris:

100 000 - 125 000 SEK

10 471 - 13 089 EUR

Proveniens

Nordiska LO-förbunden.

Kontakta specialist
Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0) 739 400 801