90
262693
Einar Jolin
(1890-1976)

STRÖMGATAN, VINTERTID.

Signerad och daterad 1944. Duk 60 x 43 cm.

Utropspris:

50 000 - 60 000 SEK

5 236 - 6 283 EUR

Klubbat pris:
115 000 SEK
Kontakta specialist
Karin Aringer
Karin Aringer
Specialist fotografi och samtida konst
+46 (0)8 614 08 57