96
263051
Isaac Grünewald
(1889-1946)

"Spelledaren, förspelet" (dräktskiss)

Signerad Isaac Grünewald. Tusch, akvarell och blyerts 28 x 23 cm.

Utropspris:

8 000 - 10 000 SEK

838 - 1 047 EUR

Klubbat pris:
7 000 SEK